Treść strony

Zdjęcie przedstawia kadrę TOIKiWODPD na konferencji pomoc łączy.

Konferencja „Pomoc Łączy”

Nasza Konferencja „Pomoc łączy”, która odbyła się 11 maja 2026 r. na sali obrad w budynku Starostwa Tatrzańskiego, była ważną przestrzenią do spotkania, rozmowy i wymiany doświadczeń między przedstawicielami różnych instytucji pomocowych. Wspólnym celem było wzmacnianie współpracy oraz budowanie spójnych działań w obszarze przeciwdziałania przemocy domowej oraz wspierania osób w kryzysie.
       Podczas wydarzenia skupiliśmy się na praktycznych rozwiązaniach, dobrych praktykach oraz wyzwaniach,
z jakimi mierzą się na co dzień osoby zaangażowane
w system wsparcia. Takie inicjatywy pokazują, jak istotna jest współpraca, wzajemne zrozumienie i ciągłe doskonalenie działań na rzecz osób potrzebujących pomocy.
     Dziękujemy za obecność Starosty Tatrzańskiego Andrzeja Skupnia, za ciepłe słowa i wsparcie.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, zaangażowanie i gotowość do dzielenia się wiedzą. Wierzymy, że razem możemy więcej.
Powrót na górę strony