
Dzień Sportu i Dobrej Energii w ZSE w Nowym Targu
Podczas jutrzejszego Dnia Sportu w Zespole Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu (2 czerwca 2026 r.) przedstawiciele Tatrzańskiego Ośrodka Interwencji Kryzysowej i Wsparcia Osób Doznających Przemocy Domowej w Zakopanem, podejmą z uczniami także trudne i ważne tematy. Obok aktywności fizycznej, kluczowym punktem naszej obecności będą rozmowy o profilaktyce i przeciwdziałaniu przemocy domowej. Chcemy pokazać młodzieży, jak rozpoznawać sygnały ostrzegawcze i gdzie szukać pomocy. Nasze stoisko będzie bezpieczną przestrzenią do dialogu, zdobycia wiedzy i uzyskania profesjonalnych materiałów edukacyjnych.
Sport to nie tylko kondycja ciała, ale też siła charakteru i wzajemna troska o bezpieczeństwo.